Usługi

Expander-Dach to coś więcej niż transport lokalny, krajowy i spedycyjny. Expander-Dach oznacza, że dbamy o jakość swych usług tak, by byli Państwo traktowani całkiem indywidualnie. W tym celu proponujemy własnego doradcę na terenie budowy. Nasz usługa proponuje też transport powyżej 3,5 tony, czyli samochód ciężarowy samowyładowczy HDS, jak również transport poniżej 3,5 tony, Ponadto obróbki dekarskie, usługi koparko-ładowarką i zestaw wywrotka 24 tony.

Expnder-Dach to nowoczesna flota samochodów i możliwości przewożenia wszelkich towarów. Materiały budowlane i metalurgiczne to podstawa działalności, jednak nie tylko. W dziedzinie transportu jesteśmy uniwersalni, gwarantując solidność i profesjonalizm w pracy z czasem. Nasi kreatywni kierowcy potrafią odnaleźć się pod presją wywieraną przez najbardziej wymagających klientów, z drugiej strony bezpieczeństwo ładunku stanowi podstawę naszej troski, lecz bez względu na to, posiadamy ubezpieczenie OCP.

Państwa towar będzie na miejscu przeznaczenia w umówionym czasie – to jedno jest pewne tak samo jak to, że jesteśmy w stanie przewieźć wszystko, co tylko przedstawia Państwa życzenie, by było transportowane.