O firmie

O nas i o naszej pozycji na rynku świadczą nasi partnerzy i pełna oferta produktów firm takich jak Tondach, Gruppo Effe 2, Lier, IBF. Materiały budowlane i wykończeniowe zostały jak widać w centrum naszego wyjątkowego zainteresowania. Z mozołem latami osiągaliśmy kolejne poziomy współpracy i obrotu handlowego, by dziś zaprezentować Państwu markę o utartej, porządnej reputacji kontrahenta rzetelnego, któremu przyświeca cel realizowania każdego, nawet najbardziej złożonego zamówienia.

Musiało upłynąć trochę czasu, ale udało się – osiągnęliśmy utartą pozycję na lokalnym rynku dzięki profesjonalizmowi, solidności oraz fachowcom, którzy wiedzą czym jest budownictwo inwestycyjne, jak i indywidualne.

Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie, co przy ofercie atrakcyjnego systemu rabatowego kompleksowej obsługi przedstawia porządną wartość dodaną nie tylko dla nas, ale przede wszystkim również dla naszych partnerów biznesowych i kontrahentów. Posiadamy własny transport na użytek wszystkich, którzy potrafią zaufać naszej marce, dzięki czemu realizujemy każde zamówienie, łącznie z kompleksową obsługą budów. Ponadto wartością dodaną jest też oferowana przez nas sprzedaż ratalna.